Biz Kimiz

Misyonumuz

Proaktif bir kuruluş olarak yol yardım çekici hizmeti ,kaskolu araç taşımacılığı,oto tamir ve oto arıza tespiti hizmetlerinde en güvenilir ve en hızlı hizmeti vermektir.

Vizyonumuz

Sektöründe, hızla gelişen teknolojiyi takip eden, gelişmiş çözümler sunan, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan,yerli ve yabancı müşterilerinin ilk tercihi olan,sektörde lider şirket olmak.

Stratejiler

Kadir Oto Tamirat, yılların bilgi birikimi ve tecrübesiyle, yenilenen teknolojileri de yakından takip ederek bir çok marka aracın tamir, bakım ve parça değişimi işlemlerinde son teknolojilerle ve kaliteli işçilikle siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Araçlarınızın periyodik bakımları, yağ değişimleri yapılır. Ayrıca motor aksamı arızaları, yürüyen aksamı arızaları ekibimiz tarafından itina ile giderilir.

Bölgelerimiz

Hizmet Verilen Bölgeler

7/24 Verdiğimiz Oto Kurtarma Hizmetimiz İle Her Bölgede Çalışma Odaklı Çalışıyoruz

Adana Oto Kurtarma

Adanada araçların her hangi bir nedenle sürüş kabiliyetini yitirmesi durumlarında, araç sahipleri oto kurtarma adana şeklinde internet ortamında arama yaptıklarında, aracın bulundu ..

Devamını gör....

Karapınar Oto Yol Yardım

Araç sahipleri zorunlu veya kasko sigorta poliçelerine yol yardım karapınar kurtarıcı talebinde bulunarak, ekstra bir ücret ödemeden oto çekici hizmetlerinden faydalanabilirler. Bu ..

Devamını gör....

Aksaray Oto Kurtarma

Aksarayda araçların her hangi bir nedenle sürüş kabiliyetini yitirmesi durumlarında, araç sahipleri oto kurtarma aksaray şeklinde internet ortamında arama yaptıklarında, aracın bul ..

Devamını gör....