Tüm Hizmetlerimiz

Ereğli Oto Kurtarma

Ereğli’de araçların her hangi bir nedenle sürüş kabiliyetini yitirmesi durumlarında, araç sahipleri oto kurtarma ereğli ..

Detay Gör

Sıfır Araç Taşıma

Konyada sıfır araç taşıma hizmetleri Ereğli oto kurtarma, çekici ve yol yardım hizmetini 7/24 vermekteyiz. Oto çekic ..

Detay Gör

Bilgisayarlı Arıza Tespiti

Oto arıza tespiti yapılırken otomobille ilgili birçok arıza çıkmaktadır. Otomobilin mekanik parçalarına kadar, elektroni ..

Detay Gör

Öndüzen Tamir

Araçların yolda düzgün bir biçimde ilerlemesi can ve mal güvenliğiniz için büyük önem taşımaktadır. Aracın düzgün ilerle ..

Detay Gör

Ereğli Oto Yol Yardım

Oto Yol Yardım hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz. ..

Detay Gör

Elektirik ve Elektronik

Ereğli Kadir Oto Tamir Servisimizde,aracınızın elektrik ve elektronik sistem kontrolü yapılarak bakım ve onarımı uzman p ..

Detay Gör

Rot Balans

Araç bakım ve tamiri ile alakalı sık karşılaşılan kavramlardan biri de rot balans ayarıdır. Bu içerikte rot balans nedir ..

Detay Gör

Otomatik Şanzıman Sistemi

Ereğli Kadir Oto Tamir Servisimizde Otomatik Şanzıman hizmetimizde her çeşit Otomatik Şanzıman Tamiri, Otomatik Şanzıman ..

Detay Gör

Ağır Ticari Araç Çekimi

Ağır ticari araç çekimleri geniş araç kapasitemiz ile hem kısa sürede hem profesyonel ekiplerimiz ile sigortalı ve güven ..

Detay Gör

Araç Bakımı

Uzun ömürlü motor kullanımı, her dönemde yüksek performans, güvenli sürüş ve yakıt tüketimi optimizasyonu için araç bakı ..

Detay Gör

Hasarlı Araç Taşıma

Hasarlı araç taşıma hizmetleri Tüm hasarlı araç taşıma ve kurtarma işleri için yanınızda hemen baş ucundayız. Siz yo ..

Detay Gör

Şehirler Arası Tekli Taşıma

Tekli çekici araçlarımız şehir içi adetli sayıda araç taşımak üzere planlanmış olup, şehirlerarası taşımacılıkta ise sig ..

Detay Gör

Konya Ereğli 7/24 Yol Yardım

Otomotiv markaları her geçen gün kendilerini yenilemekte; farklı işlevleri yerine getiren birçok fonksiyonu araçlarına e ..

Detay Gör