Sıfır Araç Taşıma

Sıfır Araç Taşıma Resim

Sıfır Araç Taşıma

SIFIR ARAÇ TAŞIMA 

Konyada sıfır araç taşıma hizmetleri Ereğli oto kurtarma, çekici ve yol yardım hizmetini 7/24 vermekteyiz. 

Oto çekici ihtiyaçlarınız için günün her saatinde numaralarımızdan arayarak fiyat alabilir, oto çekici hizmeti alabilirsiniz. 

Genel hizmetlerimiz; 

Sıfır Araç taşıma 

Hasarlı Araç taşıma 

Çoklu araç taşıma 

Yol yardım hizmetlerini sunuyoruz.. 

Ereğli Kadir Oto Kurtarma ve Oto Tamir Hızlı, kaliteli ve güler yüzlü hizmet veren firmamız olası kaza durumlarında Bursa ve çevre il ve ilçelerde bir telefon uzağınızda. Ereğlinin  her noktasına hizmet vermekteyiz. 

Konyanın farklı noktalarında bulunan parkurumuzdaki oto çekicilerimiz ile 7/24 hazır yol yardım ekibimizle her durumda yanınızdayız. 

Filomuzdaki yüksek araç kapasitesi ile Konyanın  tüm ilçe ve semtlerde, Çevre illerde, İstanbu Avrupa yakası oto kurtarıcı, çekici  hizmeti vermekteyiz. 7/24 farklı noktalarda bulunan araçlarımız ile acil yol yardım desteği veriyoruz. 

Yol yardım, çekici ve kurtarıcı ihtiyaçlarınız için doğru yerdesiniz. 

Ereğli oto kurtarma, Profesyonel, güler yüzlü personel, hızlı ve güvenilir oto çekici hizmeti için bize ulaşabilirsiniz. Firmamız geniş araç parkuru ile Türkiye geneli tüm illerde de ve tüm noktalarında otomobil, minübüs, otobüs, tır, kamyon ve özel iş makinelerine çekici hizmeti verebilmektedir. 

Farklı noktalarda bulunan çekicileri ile kaza yerine veya yol yardımı istenen noktalara hızlı bir şekilde ulaşabilmekteyiz. 

Günün her saati oto kurtarıcı ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz. Ekiplerimiz en kısa sürede kaza yerine ulaşarak profesyonel bir şekilde sizi en yakın uzman desteği alabileceğiniz noktaya ulaştıracaktır. 

Hayırlı ve kazasız günler dileriz...