Ereğli Oto Kurtarma

Ereğli Oto Kurtarma

Ereğli’de araçların her hangi bir nedenle sürüş kabiliyetini yitirmesi durumlarında, araç sahipleri oto kurtarma ereğli şeklinde internet ortamında arama yaptıklarında, aracın bulunduğu konuma en yakın kurtarma firmasına kolayca erişebilirler. Gelişmiş oto kurtarma firmalarının Konyanın birçok semtinde şubeleri bulunur. Firma ile iletişime geçildiğine, en yakın konumdaki kurtarma ekibi hızla araç konumuna erişim sağlar. Bu durum trafikten kaynaklı risklerin önüne geçerken, hizmetinde en kısa sürede yerine getirilmesine imkan verir. 

  

Oto Kurtarma Ereğli Hizmetler Nasıl Sağlanır? 

 Müşteri güvenli oto kurtarma ekibi tercihi yaptıktan sonra, Whatsapp iletişim hattı, telefon veya mobil uygulama ile firma çağrı merkezine erişim sağlar. Firmanın mobil uygulamasında firmanın ihtiyaç duyacağı bilgilere yer verilir. Bunlar; 

-Kurtarıcı yardımı alacak arcın konumu, 

-Yardım alacak aracın fiziki koşulları, 

-Yardım alacak aracın türü, 

-Aracın taşınacağı adres veya sanayi bölgesi, 

-Hizmet alacak müşterinin adı, soyadı, iletişim numarası, 

Gibi bilgilere yer verilir. Ereğli konumundan oto kurtarma ekibi yardımlarında, uygulama sayfası taşınacak ili var sayılan olarak Ereğli olarak kabul eder. Ayrıca Semt, mahalle, cadde, sokak gibi bilgilere de ihtiyaç duyulur. 

  

Oto Kurtarma Ereğli Hizmetleri Güvenli Mi? 

 Konya Ereğlide  güvenilir oto kurtarma hizmeti veren firmalar tercih edildiğinde, olası risklerin önüne geçilir. Oto sahiplerinin kurtarıcı hizmetlerinden faydalanırken en fazla endişe duyduğu konular, aracın çekilmesi, indirilmesi ve bindirilmesi sırasında oluşabilecek hasarlardır. Güvenilir oto kurtarma ekipleri fiziki koşullara göre; 

-Kayar kasa oto kurtarıcı, 

-Sabit kasa oto kurtarıcı, 

-Ahtapot oto kurtarıcı, 

-Ağır ticari araç kurtarıcı, 

-4×4 kurtarıcı araç kurtarıcı, 

Gibi araç çeşitliliğine sahiptir. Güvenli firma ortama ve arcın türüne göre en güvenli kurtarıcı aracı ve tecrübeli ekibini araç konumuna sevk eder. Bu sayede hizmetler güvenle yerine getirilir. 

  

Oto Kurtarma Ereğli Hizmetlerinin Avantajları  

Konya Ereğli konumunda oto kurtarma ihtiyaçları, genellikle araçların hareket kabiliyetini yitirmeleri durumunda oluşur. Bu araçlar oto kurtarıcı hizmetleri haricinde ayrıca tamir, bakım, onarım gibi hizmetleri ihtiyaç duyar. Oto servis ihtiyaçlarına yönelik müşterilerin herhangi tercihi yoksa, Oto kurtarıcı servislerinin anlaşmalı olduğu oto servislerinden fayda sağlanabilir. Oto kurtarıcı hizmeti sağlayan firmalar bazı oto servisleri ile anlaşma sağlarlar ve çekici hizmetinden faydalanan müşterilere belirli oranlarda iskonto sağlanır. Bazı oto kurtarıcı firmalarının araçların bulunduğu konumlarda küçük çaplı tamir ve bakım servisleri de bulunur. Müşteriler oto kurtarıcı hizmetlerinde bu avantajlarını kullanarak, her iki hizmeti birlikte alabilirler. 

  

Oto Kurtarma Ereğli Hizmetlerinin Fiyatları Ne Kadar?  

Müşterilerin oto kurtarma servisi ile yapılan görüşmelerde kurtarma fiyatları belirlenir. Hizmet veren kurtarıcı aracının özellikleri, taşınması gereken rota, kurtarma hizmetinden faydalanacak aracın otomobil, hafif ticari, ticari gibi özellikleri fiyatları belirler.